nowosielce3

Lo Rymanow

iamb4b728x90px

Aktualności

Zbadaj swoje kości

Nie jest wymagane skierowanie od lekarza!

Osteoporoza jest chorobą dotykającą coraz większej liczby osób w naszym kraju. Cierpi na nią około 2,7 miliona ludzi. Rozwija się bezobjawowo. Powoduje zmiany w strukturze kości, przez co są coraz słabsze oraz bardziej podatne na złamania. Najczęściej zapadają na nią kobiety po menopauzie. Według statystyk na osteoporozę choruje co trzecia kobieta po 50 roku życia. Nie jest to jednak wyłącznie choroba kobiet - zapadają na nią również mężczyźni, a także osoby młode. W osteobusie powinny zbadać się także osoby palące papierosy, pijące duże ilości kawy, alkoholu, ale również spożywające zbyt mało przetworów mlecznych.

Rusza kolejny nabór do projektu „Twoja szansa na nowe kwalifikacje zawodowe” Uzyskaj dofinansowanie na wybraną Usługę Rozwojową Nabór kandydatek/ów do projektu odbędzie się w dniach: od 07.11.2022r. do 14.11.2022r. w godz. 12.00-17.00

W Salonie Łazienek Sanok znajdziesz 500 m2 pomysłów na aranżację Twojej łazienki. Z naszym profesjonalnym wsparciem stworzysz niepowtarzalne wnętrze w swoim domu. MEGA PROMOCJA PŁYTEK LINK TUTAJ

Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Handlowo – Usługowe „GOLBALUX” Sp. z o.o. ul. Sportowa 15, 37-522 Wiązownica.

Dziewiątego czerwca grupa uczniów Zespołu Szkół Nr 3 w Sanoku odwiedziła Humenne, miasto partnerskie na Słowacji aby pochwalić się tam swoim rówieśnikom z uczestnictwa w programie Erasmus+ w Irlandii.

Agencja Ubezpieczeniowa PG PARTNER to multiagencja z placówkami na terenie powiatu jasielskiego i krośnieńskiego.  Od 15 lat specjalizujemy się w doradztwie oraz sprzedaży ubezpieczeń.
Nasza oferta obejmuje zarówno produkty dla klienta indywidualnego, jak i biznesowego.

ZeStrychu Handmade to Proekologiczny Projekt Autorski – szafa pełna przedmiotów po regeneracji, uratowanych przed śmiercią na śmietniku. To koronkowy art  recykling i upcykling ubrań, tekstyliów domowych i przydatnych akcesoriów.

W październiku br w sanockim Zespole Szkół Nr 3 dobiegły końca mobilności w ramach piątego z kolei projektu Erasmus+ w sektorze Kształcenie i Szkolenie Zawodowe. Projekt był zatytułowany “Teoria w praktyce: nauczyciele i uczniowie w firmach”, a wartość dofinansowania wyniosła 108 tysięcy euro. Głównym działaniem projektowym były staże w irlandzkich firmach w miejscowości Sligo na północnym zachodzie Irlandii– najpierw tygodniowe dla 17 nauczycieli zawodu, a następnie czterotygodniowe dla 25 uczniów.

Info Serwis RSS