Fallklandy Zagórz Reklama

Baner 7 Kamko

Walter baner

iamb4b728x90px

Baner 6 728x90px 1

ReklamaBanerBricoMarche2

 

ORLEN Lang Team Race. Takimi wydarzeniami żyje rowerowa Polska! 18 maja w Arłamowie ORLEN Lang Team Race. - Po raz kolejny zapraszamy do Hotelu Arłamów ! To nasze sprawdzone miejsce, które lubiane jest przez wielu kolarzy-amatorów, ale także przez zawodowców z World Touru! - mówi Czesław Lang, który odpowiada za organizację tego wydarzenia.
- ORLEN Lang Team Race to nie tylko rywalizacja, ale również doskonała okazja do integracji społeczności kolarskiej. Bez względu na to, czy jesteś doświadczony czy zaczynasz swoją przygodę z rowerem, zapraszamy do udziału - zapowiada Czesław Lang, wicemistrz olimpijski z Moskwy i organizator wydarzenia.

OLTR A poziom

W tegorocznym kalendarzu są trzy wyścigi, a pierwszy właśnie przy słynnym hotelu. W malowniczej scenerii województwa podkarpackiego można nie tylko walczyć ze sobą i rywalami, ale też odkrywać wyjątkowy region Polski. Przed kolarzami wspaniały widok na Bieszczady, a czeka ich 75 kilometrów jazdy.

Wyzwaniem z pewnością będzie dwukrotne pokonanie sławnego podjazdu pod Kalwarię Pacławską, której historia sięga XVII wieku. Po wyścigu uczestnicy mogą zrelaksować się w Hotelu Arłamów, aby kolejnego dnia dopingować kolarzy z reprezentacji narodowych, którzy będą ścigać się w ramach ORLEN Wyścigu Narodów.

- Uwielbiam spotykać uczestników ORLEN Lang Team Race, bo to wspaniała społeczność ludzi, którzy kochają rower i kolarstwo. Sam nie mogę się już doczekać soboty, bo wiem, że będę wśród ludzi, którzy kochają sport, któremu i ja oddałem serce - mówi Czesław Lang.

Wydawanie pakietów startowych nastąpi na podstawie kodu QR w Hotelu Arłamów, więcej szczegółów znajduje się w informacji:

https://langteamrace.pl/odbior-pakietu-startowego-wazne-informacje-arlamow/

https://langteamrace.pl/odbior-pakietu-startowego-wazne-informacje-arlamow/

1. etap: 18.05.2024 (sobota) ORLEN Lang Team Race - HOTEL ARŁAMÓW

2. etap: 11.08.2024 (niedziela) ORLEN Tour de Pologne Amatorów - HOTEL GOŁĘBIEWSKI KARPACZ

3. etap: 21.09.2024 (sobota) ORLEN Lang Team Race - BYTÓW

1.Arłamów MAPA OLTR 2024

 

Źródło: informacja nadesłana

 

Info Serwis RSS