nowosielce3

Fallklandy Zagórz Reklama

iamb4b728x90px

Baner 6 728x90px 1

Wyróżnione firmy

Kategoria: Firmy

Zabłotce 146, Sanok

Kategoria: Zdrowie

Traugutta 9, Sanok

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło przed południem w Makowisku.

Kierująca skodą 35-latka, na łuku drogi z nieustalonych przyczyn straciła panowanie nad pojazdem, zjechała na przeciwległy pas ruchu i uderzyła w mitsubishi, którym kierowała 40-latka.

W wyniku zdarzenia obie kierujące pojazdami oraz podróżująca z nimi dwójka dzieci w wieku 4 i 8 lat, zostali przewiezieni do szpitali w Przemyślu i Rzeszowie.

Miejsce wypadku drogowego. Na poboczu jezdni, częściowo w rowie widoczne są w dwa pojazdy biorące udział w zdarzeniu.

Samochody posiadają uszkodzenia. Na poboczach jezdni widoczne dwa uszkodzone pojazdy.

W tle pracujący policjanci. Jarosławscy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło dzisiaj przed godz. 12 w Makowisku

Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy pracujących na miejscu zdarzenia wynika, że kierująca skodą 35-letnia mieszkanka Rzeszowa, na łuku drogi, z nieustalonych przyczyn straciła panowanie nad pojazdem, zjechała na  przeciwległy pas ruchu doprowadzając do bocznego zderzenia z mitsubishi którym kierowała 40-letnia mieszkanka powiatu lubaczowskiego.

W wyniku tego zderzenia, kobiety kierujące pojazdami oraz podróżująca z nimi dwójka dzieci, w wieku 4 i 8 lat, trafili do szpitala. Na miejscu wypadku pracowali policjanci. Przed godz. 15, ruch na drodze wojewódzkiej nr 865 został został odblokowany.

Film 1

https://youtu.be/dim5Gi0bQuY

Film 2

https://youtu.be/kfDQ3eW4ROU

 

Informacja KPP Jarosław - Zdjęcia Podkarpackieweweb.pl

Info Serwis RSS