nowosielce3

Fallklandy Zagórz Reklama

iamb4b728x90px

Morawski F.H.U Stanisław Morawski Okna Drzwi

Kategoria: Budownictwo

Bogata oferta oklein drewnopodobnych – AP 23, AP 27, AP 05, AP 06, AP 49, AP 34, AP 40, AP 30, AP 33, AP 01, AP 41, AP 39, AP 43, AP 52, AP 02, AP 29, AP 15 AP 44, AP 32, AP 61, AP 60, AP 63, AP 28, AP 99, AP 62

System 6-komorowy o szerokości zabudowy 70 mm. w kolorystyce najczystszej bieli, zapewniający doskonałą izolacyjność cieplną.

Uszczelki w kolorze szarym lub czarnym odporne na działanie czynników atmosferycznych do wyboru bez dopłaty.

Możliwość zastosowania listwy prostej i zaokrąglonej do wyboru bez dopłaty profil skrzydła prosty – klasyczny i pół licowany nadający oknu delikatny i łagodny kształt, bez dopłaty. Zaokrąglone linie sprawiają, że okna mają harmonijny i nowoczesny wygląd.

Duża ilość światła zapewniona dzięki smukłości i geometrii profilu.

Rdzeń w kolorze białym ciemny brąz karmel.

Możliwość zastosowania pakietu trzyszynowego o szerokości 36 mm (k=0,7)

Charakterystyka

Nasze moskitiery nadają się do wszystkich typów okien.

Dzięki wykorzystaniu profili aluminiowych i siatki z włókien węglowych stworzyliśmy trwałą, nieskomplikowaną osłonę przeciwko owadom, jednocześnie zachowując wymóg łatwego montażu i demontażu na oknie.

Dostępne w kolorze białym i brązowym.

Moskitera z tzw. „płetwą uszczelniającą”, to najprostszy rodzaj moskitery pasujący do większości okien wykonanych z drewna, aluminium czy PCV. Aluminiowa ramka w kolorze dopasowanym do okna jest wypełniona siatką z włókna szklanego pokrytego warstwą PCV.

Ramka mocowana jest do ościeża bez wiercenia za pomocą stalowych zaczepów. Nie ogranicza widoczności. W oknach, które posiadają zewnętrzne okapniki dolne, założenie moskitiery może być utrudnione bądź niemożliwe.

System ten umożliwia otwieranie i zamykanie okna bez konieczności demontażu. Drzwi moskiterowe otwierane na zawiasach stosowane są na pojedyncze skrzydła tarasowe, balkonowe – wszędzie tam, gdzie są warunki techniczne do otwierania i zamontowania ich na zewnątrz pomieszczenia. Drzwi wykonane z profili aluminiowych dostępne w kolorach drewnopodobnych lub z palety RAL. Wypełnione są siatką z włókna szklanego pokrytego warstwą PCV.

Na życzenie Klienta drzwi mogą posiadać ramę, samozamykacz, zamek z magnesem oraz praktyczne przejście dla zwierząt. Rolety materiałowe To najpopularniejsze rozwiązanie dekoracji okien . W naszej ofercie znajdziecie Państwo rolety wolno wiszące, rolety w kasetach aluminiowych. Bardzo duży wybór materiałów oraz możliwość wykonania kasety i prowadnicy w drewnopodobnych kolorach.

Rolety materiałowe to obecnie w Polsce najbardziej popularna forma zasłonięcia okien przed promieniami słonecznymi, która oprócz walorów praktycznych stanowi bardzo efektowną dekorację wnętrz.

Rolety materiałowe występują w kilku odmianach w zależności od sposobu montażu.

Najbardziej praktycznym rozwiązaniem są roletki w kasetach.

Dzięki zastosowanym kasetom materiał jest osłonięty przed kurzem, co przedłuża jego żywotność. Kasetki wraz z prowadnicami są wykonane z aluminium oraz malowane proszkowo, bądź oklejane renolitem w kilku drewnopodobnych kolorach.

Roleta Passionata jest przykręcane do listwy przy szybowej okna dzięki czemu okno zachowuje pełną gwarancję. Prowadnice tego typu roletki są przyklejane. Rolety wolno wiszące standardowe Roleta wolno wisząca standardowa jest to klasyczna forma osłony przeciwsłonecznej i element dekoracyjny. Może być stosowana przez długi czas bez obaw przed zabrudzeniem.

Rolety standardowe charakteryzują się prostą obsługą przy pomocy mechanizmu łańcuszkowego lub sprężynowego, oraz możliwością montażu do ściany lub sufitu.

 

Lokalizacja

29 Listopada 47, Ustrzyki Dolne, Poland

Telefon: 693 781 547
Fax: 13 492 78 84
Strona www: www.oknaidrzwi.ustrzyki.pl
Email: fhu.morawski@wp.pl

Info Serwis RSS