Fallklandy Zagórz Reklama

Baner 7 Kamko

Walter baner

NowyDombaner728x90px

iamb4b728x90px

Baner 6 728x90px 1

ReklamaBanerBricoMarche2

Firma Handlowo-Usługowa „KAMKO” ma do zaoferowania Państwu wydobycie i sprzedaż kruszyw budowlanych oraz drogowych, mających zastosowanie w budownictwie oraz robotach ziemnych dla odbiorców realizujących inwestycje na terenie całego województwa podkarpackiego.

KAMKO 300x2301

Usługi transportowe Kamko obejmują szeroki zakres działań związanych z przemieszczaniem surowców z jednego miejsca do drugiego za pomocą samochodów ciężarowych

Uslugi transportowe 768x5764

 

Kopalnia piasku to miejsce, w którym prowadzi się wydobycie surowców mineralnych, metali, kamieni, paliw kopalnych lub innych cennych substancji z ziemi. Piasek jest jednym z wielu surowców, które można wydobywać w kopalniach. Wydobycie piasku odnosi się do ekstrakcji piasku, zwykle z otwartych wykopów lub plaż, w celu różnych zastosowań.

Piasek Kopany

Zastosowanie:

Piasek kopany ma szerokie zastosowanie w różnych segmentach budownictwa, m.in.:

w obsypywaniu i zasypywaniu fundamentów i wykopów w obsypywaniu i zasypywaniu rur i kabli kładzionych w wykopach. podsypka pod kostkę brukową i betonową do zimowego utrzymania dróg i chodników dobrze nadaje się do wyrównywania terenu

kopalnia 25 768x5762

Piasek płukany

Zastosowanie

Piasek płukany można stosować  m.in. do:

tynków typu „baranek” do wylewek, betonów, murowania.

Kopalnia piasku 768x3463

Kruszywa to granulowane substancje mineralne, które są używane w budownictwie do produkcji betonu, asfaltu, nawierzchni dróg, a także jako materiał budowlany w różnych konstrukcjach. Kruszywa stanowią ważny składnik wielu materiałów budowlanych, a ich rodzaj i wielkość ziaren mogą się różnić w zależności od konkretnego zastosowania.

Ważne jest, aby kruszywa spełniały odpowiednie normy jakościowe, aby gwarantować trwałość i stabilność konstrukcji, w której są używane. Normy te obejmują m.in. wielkość ziaren, kształt, wytrzymałość na ściskanie, chłonność wody i inne właściwości fizyczne.

Sprzedaz kruszyw 1 768x4323

Roboty ziemne to maszyny i urządzenia przeznaczone do wykonywania prac związanych z pracami ziemnymi i konstrukcyjnymi. Te prace obejmują m.in. wykopy, przemieszczanie ziemi, niwelowanie terenu, kopanie rowów, układanie fundamentów i inne zadania związane z manipulacją ziemią.

W szerokiej ofercie znajdziemy następujące usługi:

-Wykopy pod fundamenty; -Usługi koparko-ładowarką; -budowa dróg dojazdowych i tymczasowych; -Budowa parkingów; -Wyburzenia i rozbiórki

Kamko 1 768x1024 1

F.H.U. Kamko Kamil Gil,

Hucisko 76, 36-003 Przewrotne tel. 530-530-724 www.piasek-ziemia.pl

Biuro Kamko:

tel. 509 509 524 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Godziny otwarcia:

pon – pt

8:00 – 16:00

Info Serwis RSS