Fallklandy Zagórz Reklama

Baner 7 Kamko

Walter baner

NowyDombaner728x90px

iamb4b728x90px

Baner 6 728x90px 1

ReklamaBanerBricoMarche2

Wood So Good – Piotr Prach to firma zajmująca się budową wyrobów z drewna, która obejmuje szereg procesów, począwszy od wyboru odpowiedniego drewna, poprzez projektowanie, obróbkę, montaż, aż po wykończenie. Serdecznie Zapraszamy !

Nasza oferta:

-budowa nowoczesnych z drewna, altan ogrodowych -budowa wiat -pergoli drewnianych -zadaszenia tarasu wszelkiego rodzaju -patiów z żaluzjami drewnianymi -żaluzji drewnianych ruchomych -drewniane regulowane rolety tarasowe -plandeki przeźroczyste otwierane tarasowe

Żaluzje z drewna to eleganckie i trwałe rozwiązanie do dekoracji okien, dodające naturalny urok pomieszczeniu.

Wood Soo Good 7.jpg

Wiaty to projekt, który może dostarczyć praktycznego schronienia przed warunkami atmosferycznymi, a jednocześnie pełnić funkcję ozdobną w ogrodzie.

Wiaty.jpg

Budowa altany z drewna to projekt, który wymaga dokładnego planowania, precyzyjnego wykonania i zastosowania odpowiednich materiałów.

Wood So Good.jpg

Patio z żaluzjami drewnianymi to eleganckie rozwiązanie, które łączy funkcjonalność przestrzeni z naturalnym urokiem drewna. Budowa pergoli drewnianych to projekt, który może stanowić atrakcyjne i funkcjonalne dodatki do ogrodu lub tarasu.

Patio Pergole 1024x682.jpg

Zadaszenia drewniane to projekt, który może dostarczyć eleganckiego i funkcjonalnego rozwiązania do ochrony przed słońcem lub deszczem.

Pergole.jpg

Kontakt: Wood So Good Piotr Prach Średnia Wieś 44A 38-604 Średnia Wieś Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 695 226 910 NIP: 6881188649

Podkarpackieweb.pl

Info Serwis RSS